PŮJČOVNA NÁŘADÍ A MECHANIZACE
PO-PÁ 7:00-16:00
BRNO 734 828 060 OSTRAVA 725 353 515

Detektor kovu ZIRCON i700 MULTISCANNER

0,0 0 hodnocení
Přesnost
3 až 13 mm podle materiálu
Hloubka lokace
19 až 76 mm
Přesnost lokace vedení pod napětím 220V/50Hz
do 150 mm
 • SKENOVÁNÍ V MÓDU PRO KOVY
  Přitiskněte přístroj naplocho ke stěně a pomalu pohybujte skenerem podél stěny. Označte tlačítkem MARK bod, kdy se objeví na displeji vrchol proužků a zazní stálý tón. Také se rozsvítí paprsek světla SpotLite. Pokračujte ve stejném směru, dokud proužky na displeji nezmizí.
  Obraťte směr a označte bod, kdy se na displeji objeví vrchol proužků v opačném směru. Mezi dvěmi značkami se nachází střed kovového objektu.
 • SCANOVÁNÍ V MÓDU PRO STŘÍDAVÝ PROUD
  Přitiskněte přístroj naplocho ke stěně a pomalu pohybujte skenerem podél povrchu. OZNAČTE bod, kdy se objeví na displeji vrchol proužků. Pokračujte ve stejném směru, dokud proužky na displeji nezmizí.
  Změňte směr a OZNAČTE bod, kdy se na displeji objeví vrchol proužků v opačném směru. Mezi dvěmi značkami se nachází střed elektrického objektu.
  Poznámka: Mód skenování střídavého proudu detekuje pouze vodiče pod střídavým proudem.
  Varování před vodiči střídavého napětí ACWireWarning®
  Systém ACWireWarning® firmy Zircon funguje neustále ve všech módech. Když je detekováno napětí střídavého proudu, objeví se na displeji ikona varování před střídavým proudem.
  POZOR: Vodiče v hloubce přesahující 51 mm pod povrchem, v trubce nebo za překližkovou zdí nemusejí být detekovány. Věnujte vysokou pozornost těmto okolnostem a vodičům pod střídavým proudem. Vždy vypněte elektřinu, když pracujete poblíž elektrických vodičů.
 • PRÁCE S JINÝMI MATERIÁLY
  Tapety: MultiScanner i700 funguje u stěn pokrytých tapetou nebo látkou normálně, pokud nejde o kovovou folii, pokud materiál neobsahuje kovová vlákna nebo není ještě stále vlhký po aplikaci.
  Laťky a omítka: Vzhledem k nepravidelné tloušťce omítky se mohou vyskytnout u MultiScanneru i700 potíže při lokalizaci trámů v módu skenování trámů. Přepněte do módu pro kovy, abyste lokalizovali hlavičky hřebíků, které připevňují laťky k trámům. Pokud omítka obsahuje kovovou zpevňující síť, MultiScanner i700 nedokáže přes tento materiál cokoli detekovat.
  Plastické stěny a akustické stropy: Když skenujete strop nebo stěnu s nerovným povrchem, umístěte na něj tenkou lepenku a skenujte přes ni. Přístroj kalibrujte až v okamžiku, kdy umístíte lepenku.
  Dřevěné podlahy, podklad podlah nebo sádrokarton kryjící překližkový obklad: Použijte mód pro skenování trámů a pohybujte přístrojem pomalu. Indikátor síly signálu může ukázat jen 1 nebo 2 proužky, když přístroj lokalizuje trám přes silný povrch.
  MultiScanner i700 nedokáže detekovat dřevěné trámy a nosníky přes koberec nebo podložky. V případě potíží vyzkoušejte mód skenování kovů, abyste lokalizovali hřebíky nebo vruty do sádrokartonu, které vertikálně lemují umístění trámu.
  Poznámka: Hloubka a přesnost měření se může měnit v závislosti na vlhkosti materiálů, struktuře stěn a malbě.
Cena s DPH / 24h
157,30 Kč
Cena bez DPH / 24h
130 Kč
Kauce
1 000 Kč
Rezervace na dny: *
do
Poznámka k rezervaci:
Vaše poznámka:
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Příslušenství
HODNOCENÍ
Hodnocení
DOTAZ NA NÁŘADÍ
Kontaktujte nás na 734 828 060 nebo vyplňte tento formulář, odpovíme Vám nebo Vás budeme kontaktovat co nejdříve.

EXTRA NOVINKA
UPLIFT5
Stránky používají k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies.