PŮJČOVNA NÁŘADÍ A MECHANIZACE
PO-PÁ 7:00-16:00
BRNO 734 828 060 OSTRAVA 739 401 419

Detektor kovu ZIRCON i700 MULTISCANNER

0,0 0 hodnocení
Přesnost
3 až 13 mm podle materiálu
Hloubka lokace
19 až 76 mm
Přesnost lokace vedení pod napětím 220V/50Hz
do 150 mm
 • SKENOVÁNÍ V MÓDU PRO KOVY
  Přitiskněte přístroj naplocho ke stěně a pomalu pohybujte skenerem podél stěny. Označte tlačítkem MARK bod, kdy se objeví na displeji vrchol proužků a zazní stálý tón. Také se rozsvítí paprsek světla SpotLite. Pokračujte ve stejném směru, dokud proužky na displeji nezmizí.
  Obraťte směr a označte bod, kdy se na displeji objeví vrchol proužků v opačném směru. Mezi dvěmi značkami se nachází střed kovového objektu.
 • SCANOVÁNÍ V MÓDU PRO STŘÍDAVÝ PROUD
  Přitiskněte přístroj naplocho ke stěně a pomalu pohybujte skenerem podél povrchu. OZNAČTE bod, kdy se objeví na displeji vrchol proužků. Pokračujte ve stejném směru, dokud proužky na displeji nezmizí.
  Změňte směr a OZNAČTE bod, kdy se na displeji objeví vrchol proužků v opačném směru. Mezi dvěmi značkami se nachází střed elektrického objektu.
  Poznámka: Mód skenování střídavého proudu detekuje pouze vodiče pod střídavým proudem.
  Varování před vodiči střídavého napětí ACWireWarning®
  Systém ACWireWarning® firmy Zircon funguje neustále ve všech módech. Když je detekováno napětí střídavého proudu, objeví se na displeji ikona varování před střídavým proudem.
  POZOR: Vodiče v hloubce přesahující 51 mm pod povrchem, v trubce nebo za překližkovou zdí nemusejí být detekovány. Věnujte vysokou pozornost těmto okolnostem a vodičům pod střídavým proudem. Vždy vypněte elektřinu, když pracujete poblíž elektrických vodičů.
 • PRÁCE S JINÝMI MATERIÁLY
  Tapety: MultiScanner i700 funguje u stěn pokrytých tapetou nebo látkou normálně, pokud nejde o kovovou folii, pokud materiál neobsahuje kovová vlákna nebo není ještě stále vlhký po aplikaci.
  Laťky a omítka: Vzhledem k nepravidelné tloušťce omítky se mohou vyskytnout u MultiScanneru i700 potíže při lokalizaci trámů v módu skenování trámů. Přepněte do módu pro kovy, abyste lokalizovali hlavičky hřebíků, které připevňují laťky k trámům. Pokud omítka obsahuje kovovou zpevňující síť, MultiScanner i700 nedokáže přes tento materiál cokoli detekovat.
  Plastické stěny a akustické stropy: Když skenujete strop nebo stěnu s nerovným povrchem, umístěte na něj tenkou lepenku a skenujte přes ni. Přístroj kalibrujte až v okamžiku, kdy umístíte lepenku.
  Dřevěné podlahy, podklad podlah nebo sádrokarton kryjící překližkový obklad: Použijte mód pro skenování trámů a pohybujte přístrojem pomalu. Indikátor síly signálu může ukázat jen 1 nebo 2 proužky, když přístroj lokalizuje trám přes silný povrch.
  MultiScanner i700 nedokáže detekovat dřevěné trámy a nosníky přes koberec nebo podložky. V případě potíží vyzkoušejte mód skenování kovů, abyste lokalizovali hřebíky nebo vruty do sádrokartonu, které vertikálně lemují umístění trámu.
  Poznámka: Hloubka a přesnost měření se může měnit v závislosti na vlhkosti materiálů, struktuře stěn a malbě.
Cena s DPH / 24h
157,30 Kč
Cena bez DPH / 24h
130 Kč
Kauce
1 000 Kč
Rezervace na dny: *
do
Poznámka k rezervaci:
Vaše poznámka:
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Příslušenství
HODNOCENÍ
Hodnocení
DOTAZ NA NÁŘADÍ
Kontaktujte nás na 734 828 060 nebo vyplňte tento formulář, odpovíme Vám nebo Vás budeme kontaktovat co nejdříve.

EXTRA NOVINKA
Obytný přívěs Hobby Excellent
Stránky používají k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies.