PŮJČOVNA NÁŘADÍ A MECHANIZACE
PO-PÁ 7:00-16:00
BRNO 734 828 060

Postřikovač MAROLEX PROFESSION PLUS 5

0,0 0 hodnocení
Objem
11 l
  • Postřikovač 12 PLUS je speciálně navržen tak, aby mohl být použit k vápnění kmenů stromů, nátěrům vnějších stěn s barvami na vodní bázi a stínování stěny skleníků. může být také použit k postřiku chemických látek na ochranu rostlin a hnojiv, jakož i pro dezinfekci.Postřik vápnem a malířskou emulzi je možné díky vybavení pro rozmíchávání tekutin v nádobě postřikovače během pumpování. Zesílená třívrstvá hadice s kulovým ventilem zajišťuje větší průtok.
  • Přenášení díky praktickému madlu a popruhu nečiní žádný problém. Jeho hlavní využití je zvláště ve školkách a zahradách, ale také doma do skleníku nebo na truhlíky, to jsou ideální místa, kde by neměl chybět žádný z řady profession.Prostě šikovný postřikovač.Osazen dlouhou teleskopickou postřikovou tyčí, kterou prodloužíte ze 60 cm na 110 cm. Tyto tyče jsou patentově chráněny, a to díky jejich technickému zpracování na odolnost proti zanášení se zvenčí např. pískem nebo jinými nečistotami. Tyto vývojové kroky nás drží stále před konkurencích. Postřiková tyč je z aluminia.

Cena s DPH / 24h
217,80 Kč
Cena bez DPH / 24h
180 Kč
Kauce
1 000 Kč
Rezervace na dny: *
do
Poznámka k rezervaci:
Vaše poznámka:
Jiné podobné modely stroje/nářadí nenalezeny.
Příslušenství
HODNOCENÍ
Hodnocení
DOTAZ NA NÁŘADÍ
Kontaktujte nás na 734 828 060 nebo vyplňte tento formulář, odpovíme Vám nebo Vás budeme kontaktovat co nejdříve.

EXTRA NOVINKA
UPLIFT5
Stránky používají k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies.